گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسن یزدانی قهرمان آسیا شد, حسین‌خانی برنز گرفت ، کشتی آزاد قهرمانی آسیا

دارنده مدال‌های طلای دنیا و المپیک موفق شد با پیروزی مقتدرانه برابر رقبای خود مدال طلای آسیا را از آن خود کند.

حسن یزدانی قهرمان آسیا شد, حسین‌خانی برنز گرفت ، کشتی آزاد قهرمانی آسیا

کشتی آزاد قهرمانی آسیا؛ حسن یزدانی قهرمان آسیا شد/ حسین خانی برنز گرفت

عبارات مهم : ایران

دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک موفق شد با پیروزی مقتدرانه برابر رقبای خود مدال طلای آسیا را از آن خود کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقه های ۵ وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی آسیا که در بیشکک پایتخت قرقیزستان در حال برگزاری است حسن یزدانی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران در دیدار نهایی برابر اورگو از مغولستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و مدال طلای آسیا را بر گردن آویخت. یزدانی پییش از این در دور نخست استراحت کرد سپس برابر دولت بیکوف از قزاقستان ۱۲ بر ۲ پیروز شد و در مبارزه دوم نیز در مرحله نیمه نهایی جاورایل شاپیف از ازبکستان را پیش از آخر مبارزه ۱۳ بر صفر شکست داد.

حسن یزدانی قهرمان آسیا شد, حسین‌خانی برنز گرفت ، کشتی آزاد قهرمانی آسیا

همچنین مصطفی حسین خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم در دیدار رده بندی در کمتر از ۳ دقیقه موفق شد اورگراوف از ترکمنستان را ۱۰ بر صفر شکست دهد و مدال برنز آسیا را از آن خود کند.

دیگر نماینده کشور عزیزمان ایران در ۵ وزن دوم ایمان صادقی در وزن ۶۱ کیلوگرم بود که در دیدار رده بندی ۵ بر صفر برابر ژولچو بیکوف از کشور میزبان شکست خورد و پنجم شد. تا دقایقی دیگر محمدجواد ابراهیمی در فینال وزن ۹۲ کیلوگرم به روی تشک خواهد رفت. امین طاهری نیز در سنگین وزن جهت کسب مدال برنز به مصاف حریف خود می رود.

دارنده مدال‌های طلای دنیا و المپیک موفق شد با پیروزی مقتدرانه برابر رقبای خود مدال طلای آسیا را از آن خود کند.

به گزارش ایسنا، در جریان مسابقه های ۵ وزن نخست که روز گذشته برگزار شد، عزت الله اکبری در وزن ۷۹ کیلوگرم به مدال طلا رسید. مجتبی گلیج نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم مدال نقره را از آن خود کرد.

نادر حاج آقا نیا در ۵۷ کیلوگرم و یونس امامی در ۶۵ کیلوگرم نیز پنجم شدند و سید احمد محمدی در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز از دور مسابقه ها کنار رفت.

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | حسن یزدانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs