گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند / مسی

مهاجم تیم ملی فوتسال آرژانتین امیدوار است فوتبال بدهی‌اش را در زمینه قهرمانی در جام جهانی جبران کند.

امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند / مسی

مسی: امیدوارم فوتبال بدهی اش را به من جبران کند

عبارات مهم : فوتبال

مهاجم تیم ملی فوتسال آرژانتین امیدوار است فوتبال بدهی اش را در زمینه قهرمانی در جام جهانی جبران کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، لیونل مسی با سایت فیفا در مورد اوضاع کنونی تیم ملی آرژانتین، شیلی، فینال جام جهانی ۲۰۱۴ و بدهی فوتبال به او صحبت کرد.

امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند / مسی

مهاجم آرژانتینی گفت: تیم ملی کاملا عوض کردن خواهد کرد و در اوضاع بهتری قرار خواهیم داشت. این تیم پیشرفت می کند. آرژانتین از تمام این تنش ها خارج خواهد شد و این وحشت به خاطر این بازی حساس و نرسیدن به نشانه مان بود. شرایط خیلی عوض کردن خواهد کرد.

شیلی به جام جهانی ۲۰۱۸ افزایش نکرد. مسی در این رابطه اظهار کرد: مانند همه شگفت زده شدم چون آن ها قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا شدند و عادت به بردن دارند. این نشان می دهد که مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی سخت هست. بازی برابر بولیوی، ونزوئلا، اکوادور، کلمبیا و … به عنوان مهمان ساده نیست.

مهاجم تیم ملی فوتسال آرژانتین امیدوار است فوتبال بدهی‌اش را در زمینه قهرمانی در جام جهانی جبران کند.

آرژانتین در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ مغلوب آلمان شد. مهاجم بارسلونا در این رابطه گفت: هنوز از آن اتفاق ناراحت و زخم خورده ام و نمی دانم روزی این زخم ترمیم خواهد شد یا نه. فکر می کنم باید هر لحظه با این زخم زندگی کنم. جام جهانی یک خاطره خیلی خوش است و از طرفی خیلی تلخ هست. این زخم هرگز خوب نخواهد شد.

مسی درپایان اظهار کرد: خورخه سامپائولی (سرمربی آلبه سلسته) گفت باید یک عنوان جام جهانی به من بدهند. من نیز همین را می گویم. امیدوارم فوتبال بدهی اش را به من جبران کند.

واژه های کلیدی: فوتبال | آرژانتین | مهاجم تیم | آرژانتین | جام جهانی | مهاجم بارسلونا | تیم ملی آرژانتین | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs