گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باران‌چشمه جهت سربازها از ما طرح می‌خواهد/ از بین بردن شدن‌مان را گردن داور نیندازیم ، جلالی

سرمربی تیم فوتبال پیکان قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: تلاش می‌کنم ذهن بازیکنان را جهت مراحل سخت‌تر لیگ آماده کنم. 

باران‌چشمه جهت سربازها از ما طرح می‌خواهد/ از بین بردن شدن‌مان را گردن داور نیندازیم ، جلالی

جلالی: باران چشمه جهت سربازها از ما طرح می خواهد/ از بین بردن شدن مان را گردن داور نیندازیم

عبارات مهم : باران

سرمربی تیم فوتبال پیکان قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: تلاش می کنم ذهن بازیکنان را جهت مراحل سخت تر لیگ آماده کنم.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های پیکان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود. مجید جلالی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: به بازیکنانم گفته ام که کار ما در فوتبال مثل بازی های رایانه ای است که هر مرحله را که رد می کنید مرحله سخت تر می آید و باید جهت مرحله سخت آماده شوید. من تلاش می کنم ذهن بازیکنان را جهت این کار آماده کنم. من اعتقاد دارم بازیکنان بازی خوبی را فردا به نمایش می گذارند.

باران‌چشمه جهت سربازها از ما طرح می‌خواهد/ از بین بردن شدن‌مان را گردن داور نیندازیم ، جلالی

او راجع به دعوت بازیکنان پیکان در تیم ملی گفت: من به آنها می گویم که شما کار خودتان را بکنید. کسانی که باید حواسشان به شما باشد، شما را می بینند. مطمئنا مسئولان تیم ملی هم بازیکنان ما را خواهند دید و در آینده ما هم در تیم ملی نماینده خواهیم داشت.

سرمربی پیکان راجع به تعویض مربیان لیگ برتر تنها بعد از چند هفته در لیگ برتر گفت: مورد پسند ما نیست. من در نشست قبلی هم گفتم که هنگامی که هیات مدیره ای در ابتدای فصل مربی گزینش می کند و بعد از شش هفته آن را عوض می کند، ابتدا گزینش خودش را زیر پرسش برده است و باید از خودشان راجع به این مساله پرسش کنند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: تلاش می‌کنم ذهن بازیکنان را جهت مراحل سخت‌تر لیگ آماده کنم. 

جلالی راجع به نتیجه های تیم های ایرانی در فصول اخیر لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: مطمئن باشید این عنوان عمیقی هست. ۵۰ درصد این مساله ریشه فنی دارد. ما باید از دانشگاه ها در این مساله کمک بگیریم. ۴۰ سال است که به المپیک نرفته ایم و همین سال ها هم در جام ملت ها ناکام بودیم. اگر این مساله در شرایط تحقیقی قرار بگیرد می تواند به ما کمک کند. ما هر سال تا یک مرحله لیگ قهرمانان آسیا اوج می رویم و هنگامی که از بین بردن شدیم گردن داور و… می اندازیم. باید راجع به این پرسشها عمیق تحقیق شود. داوری و پرسشها دیگر مباحث سطحی هست. اگر من همین الان هم به این پرسش جواب دهم یک جواب سطحی داده ام و باید راجع به این مساله تحقیق شود.

سرمربی پیکان راجع به سربازی رفتن بازیکنان که گاهی باعث می شود مناسب ترین وقت فوتبالشان را از دست بدهند، گفت: البته این تنها یکی از ده ها دلیلی است که باعث این مساله شده است هست. تمام تیم هایی که بر اساس این قانون فکر کردند که سود برده اند، با گذشت وقت ضرر کردند. من خودم با باران چشمه راجع به این عنوان صحبت کردم و او پذیرای این مساله هست. فقط می گوید که طرحی جهت ما بیاورید تا ما متقاعد شویم. منتها این طرح باید از کجا بیاید؟ من باران چشمه را کامل می شناسم. او یک آدم منطقی هست. او پذیرای یک طرح خوب است.

او افزود: این طرحی نیست که ما بخواهیم فی البداهه راجع به آن صحبت کنیم. ما در وقت حضور تاج در شرکت لیگ جلساتی داشتیم که ادامه پیدا نکرد. ما طرح هایی مطرح می کردیم که بعد از بررسی متوجه می شدیم مشکلاتی دارد.

باران‌چشمه جهت سربازها از ما طرح می‌خواهد/ از بین بردن شدن‌مان را گردن داور نیندازیم ، جلالی

واژه های کلیدی: باران | سرمربی | فوتبال | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs