گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات العین مثل بارسلونا تیکی‌تاکا بازی می‌کرد!/ بازی با تفکر مساوی اشتباه بزرگ استقلال بود ، امیرآبادی

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: العین مثل بارسلونا تیکی‌تاکا بازی می‌کرد و بازی با تفکر مساوی در این مسابقه اشتباه بزرگ استقلال بود.

العین مثل بارسلونا تیکی‌تاکا بازی می‌کرد!/ بازی با تفکر مساوی اشتباه بزرگ استقلال بود ، امیرآبادی

امیرآبادی: العین مثل بارسلونا تیکی تاکا بازی می کرد!/ بازی با تفکر مساوی اشتباه بزرگ استقلال بود

عبارات مهم : العین

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: العین مثل بارسلونا تیکی تاکا بازی می کرد و بازی با تفکر مساوی در این مسابقه اشتباه بزرگ استقلال بود.

مهدی امیرآبادی در گفت وگو با فارس، در خصوص شکست استقلال برابر العین امارات گفت: فکر می کنم همه با نظر من موافق باشند که یکی از ضعیف ترین بازی های استقلال را شاهد بودیم. البته چند بازیکن مهم در ترکیب نداشتیم مخصوصاً امید ابراهیمی که در وسط زمین یک نعمت جهت استقلال محسوب می شود.

العین مثل بارسلونا تیکی‌تاکا بازی می‌کرد!/ بازی با تفکر مساوی اشتباه بزرگ استقلال بود ، امیرآبادی

وی افزود: مگویان اصلاً در پست تخصصی حضور نداشت و عبدالرحمن هر کاری که دوست داشت انجام می داد از سویی ووریا غفوری یکی از ضعیف ترین بازی هایش را به نمایش گذاشت ولی بیشترین چیزی که در بازی شب گذشته به چشم آمد ضریب غلط های فردی بود به خصوص اینکه بازیکنان خیلی راحت توپ ها را از دست می دادند و اصلاً نمی توانستند حفظ توپ کنند. من در هفته گذشته مصاحبه کردم و صحبت هایم در رسانه ها موجود است که با این روند استقلال نمی تواند در بازی برگشت برابر العین عرض اندام کند.

امیرآبادی در خصوص اینکه خیلی ها به ترکیب منصوریان انتقاد کردند، گفت: قبل از بازی گفتم اگر جهت مساوی به زمین برویم قطعاً می بازیم ولی اگر با نیت برد وارد زمین شویم مطمئن باشید که استقلال هم توانایی گرفتن مساوی را دارد و هم می تواند افزایش کند. شما دیدید العین با آن سرمایه گذاری کرده بود دقیقاً مثل بارسلونا تیکی تاکا بازی می کرد و عمر عبدالرحمن و الشمرانی فوق آلعاده کار کردند فکر می کنم این شکست جهت استقلال تجربه ای شد که با تفکری نو پا به مسابقه های آسیایی بگذارد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: العین مثل بارسلونا تیکی‌تاکا بازی می‌کرد و بازی با تفکر مساوی در این مسابقه اشتباه بزرگ استقلال بود.

مدافع سابق استقلال در پاسخ به این سؤال که این تیم چقدر نیاز به عوض کردن دارد، گفت: از نظر من شاکله این تیم باید حفظ شود چون جوانان مستعدی دارد و این جوانان نشان دادند که می توانند خوب ظاهر شوند. امیدوارم جهت فصل نقل و انتقالات منصوریان اشتباه گذشته را تکرار نکند و مثل اول فصل دنبال اسم ها نرود. استقلال نیاز به یک هافبک طراح مطرح دارد و یک مهاجم که کاوه رضایی تنها نباشد. از طرفی بازیکنان کناری استقلال در خط دفاع باید دچار تغییراتی شوند و این مباحث باید لحاظ شود تا تیم در فصل آینده به این شکل پیش نرود.

واژه های کلیدی: العین | جوانان | استقلال | بازیکنان | بارسلونا | اشتباه بزرگ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs