گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برنامه‌هایتان را جهت دولت بفرستید / کنایه معاون روحانی به رئیسی

به گزارش خبرآنلاین ؛ معاون حقوقی مدیر جمهور گفت: پرونده انتخابات بسته شد و الان وقت همکاری و همراهی همه مردم کشور عزیزمان ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابا

برنامه‌هایتان را جهت دولت بفرستید / کنایه معاون روحانی به رئیسی

کنایه معاون روحانی به رئیسی: برنامه هایتان را جهت دولت بفرستید

عبارات مهم : میلیون

زمان طرح موضوعاتی که به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد گذشته است

به گزارش خبرآنلاین ؛ معاون حقوقی مدیر جمهور گفت: پرونده انتخابات بسته شد و الان وقت همکاری و همراهی همه مردم کشور عزیزمان ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و هواداران ارزش با مدیر جمهور منتخب است.

برنامه‌هایتان را جهت دولت بفرستید / کنایه معاون روحانی به رئیسی

مجید انصاری راجع به بیانات سیدابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم مبنی بر اینکه «طرف برابر رقیب هراسی کرد وگرنه من رأی بیشتری می آوردم» به خبرآنلاین گفت: این بحث ها مربوط به دوران مسابقه و انتخابات هست، پرونده انتخابات بسته شد و الان وقت همکاری و همراهی همه مردم کشور عزیزمان ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و هواداران ارزش با مدیر جمهور منتخب است.

وی با اشاره به ضرورت کمک به مدیر جمهور منتخب مردم افزود: امروز کشور نیاز به حرکت جدی جهت تحقق شعار سال یعنی اشتغال و تولید دارد. آقای روحانی مدیر جمهور 24 میلیون نفر نیست بلکه مدیر جمهور 80 میلیون نفر ایرانی هست، کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری که می گفتند برنامه هایی دارند، می توانند برنامه های ارزش را بفرستند، طرفداران ارزش نیز به دولت کمک کنند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ معاون حقوقی مدیر جمهور گفت: پرونده انتخابات بسته شد و الان وقت همکاری و همراهی همه مردم کشور عزیزمان ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابا

معاون حقوقی مدیر جمهور تأکید کرد: همه جای دنیا بعد از آخر انتخابات و استقرار دولت فصل همکاری فرا می رسد، از این جهت وقت طرح موضوعاتی که کاربرد تبلیغاتی دارد و به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد گذشته است.

وی راجع به اشاره اصولگرایان به سبد 16 میلیون رأی نامزدهای ارزش در انتخابات و انتظار آنها جهت لحاظ این مسئله هنگام چینش کابینه دولت آینده گفت: تعیین وزرا و اعضای کابینه از اختیارات آقای مدیر جمهور هست، او با مصلحت اندیشی که می کند و مشورتی که با مسئولان عالی رتبه نظام و جریانات متفاوت انجام می دهد به جمع بندی خواهد رسید و حتما کابینه کارآمدتر و جدی تری را جهت دولت آینده گزینش خواهد کرد.

این فعال اصلاح طلب با بیان اینکه دولت یازدهم در شرایط سخت زحمات زیادی جهت کشور کشید، یادآور شد: دولت یازدهم در حوزه های متفاوت دیپلماسی و برداشتن پرسشها از سر راه مردم و هموار کردن مسیر حرکت به سمت جلو بسیار موفق بود و این از دستاوردهای دولت یازدهم است.

برنامه‌هایتان را جهت دولت بفرستید / کنایه معاون روحانی به رئیسی

انصاری اظهار کرد: حتما دولت آینده با استفاده از تجربیات ارزشمند دولت یازدهم و سرمایه گذاری که ملت در انتخابات ریاست جمهوری انجام داد موفق تر خواهد بود.

واژه های کلیدی: میلیون | همکاری | انتخابات | دولت یازدهم | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs