گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیر

بالاخره اقایان رئیسی و قالیباف باید بگویند طرحشان جهت پرسشها متفاوت چیست؟ مردها فقط میگویند با همسایه ها باید ارتباط داشته باشیم، خب پیشنهادتان چیست؟ دولت فعلی

مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیر

کرباسچی : مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیرد / طراحی برنامه مناظره صداوسیما مثل طراحی «دورهمی» و «خندوانه» بود

عبارات مهم : طراحی

کرباسچی :

مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیرد / طراحی برنامه مناظره صداوسیما مثل طراحی «دورهمی» و «خندوانه» بود / از روز اول دائم از رئیسی و قالیباف پرسیده شد از کجا می خواهید پول یارانه 250 هزارتومانی را بیاورید، ولی جوابی ندادند / نشانه ای از میل به به کناره گیری در رئیسی، قالیباف و میرسلیم ندیدم / دولت احمدی نژاد در ستاد رئیسی تجسم پیدا کرده است

مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیر

بالاخره اقایان رئیسی و قالیباف باید بگویند طرحشان جهت پرسشها متفاوت چیست؟ مردها فقط میگویند با همسایه ها باید ارتباط داشته باشیم، خب پیشنهادتان چیست؟ دولت فعلی که دارد از برترین کارشناسان بین المللی در حوزه سیاست خارجی استفاده میکند، این مردها چگونه میخواهند با همسایگان ارتباط برقرار کنند؟

غلامحسین کرباسچی برگزاری مناظره بین روحانی و رئیسی را بافایده و مهم جهت مردم دانست.

دبیرکل حزب عاملان در گفتگو با گزینش اظهار داشت: پیشنهاد مناظره از سوی آقای روحانی، پیشنهاد درستی و مفیدی جهت مردم و انتخابات است.

بالاخره اقایان رئیسی و قالیباف باید بگویند طرحشان جهت پرسشها متفاوت چیست؟ مردها فقط میگویند با همسایه ها باید ارتباط داشته باشیم، خب پیشنهادتان چیست؟ دولت فعلی

وی افزود: همانطور که مشخص هست، گزینه مهم جناح مقابل، آقای رئیسی هست، اقای روحانی هم که در صحنه هستند، بنابراین شکل گیری مناظره ای بین این دو اتفاق بسیار خوبی خواهد بود.

کرباسچی اضافه کرد: آقای رئیسی می گوید شما بروید با دولت قبل مناظره کنید، ولی کسی کاری به دولت قبل کاری ندارد، بحث اقای روحانی این است که دولت احمدی نژاد در اقای رئیسی و ستاد ایشان تجسم پیدا کرده هست، یعنی افرادی که برنامه نویسی می کنند و دارند جهت ایشان کار می کنند، همین اقایان هستند. لیستی که از وزرا و تیم کاری ایشان پخش شده است و انکار هم نشده نیز همان تیم دولت احمدی نژاد هستند.

وی ادامه داد: آقای رئیسی در سیاست همان حرفهای احمدی نژاد را می زند و همان توزیع پول و امکانات که برنامه او بود را بعنوان برنامه خود اعلام می کند. البته بعید میدانم چنین مناظره ای بشود برگزار کرد، ولی اگر آقای رئیسی قبول کند، این اتفاق خیلی خوبی می تواند باشد که مردها روحانی و رئیسی در یک جای بی طرف در حضور کارشناسان و رسانه ها بنشینند و با هم تن به تن مناظره کنند. بالاخره اقایان رئیسی و قالیباف باید بگویند طرحشان جهت پرسشها متفاوت چیست؟ مردها فقط میگویند با همسایه ها باید ارتباط داشته باشیم، خب پیشنهادتان چیست؟ دولت فعلی که دارد از برترین کارشناسان بین المللی در حوزه سیاست خارجی استفاده میکند، این مردها چگونه میخواهند با همسایگان ارتباط برقرار کنند؟

مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیر

دبیرکل حزب کارگزان ضمن انتقاد از شکل و اجرای برنامه مناظره صداوسیما گفت: مناظره صداوسیما اشکال ساختاری دارد. این مناظره، برنامه پربیننده ای هست، ولی برنامه ای نیست که بتواند که جهت مردم روشنگری کند. در واقع نمی تواند جهت مردم مشخص کند اگر فلان کاندیدا روی کار بیاید، چه اثری روی زندگی و اقتصاد خواهد داشت، بنابراین از جهت ای مناظره ها بافایده نبود.

وی افزود: کسانی که این برنامه مناظره را در صداوسیما طراحی می کنند، همین برنامه های سرگرمی مثل «دورهمی» و «خندوانه» را طراحی کرده اند. اینها نگاهشان این است که برنامه تلویزیونی جذابی از کار دربیاید ، درحالیکه کسی دنبال اینگونه برنامه ها نیست. حالا صداوسیما یک ربع از دور ماشین کاندیداها را نشان میدهند و مدام مردم را در انتظار می گذارد، خب اینها فقط جنبه ی سرگرمی دارد.

بالاخره اقایان رئیسی و قالیباف باید بگویند طرحشان جهت پرسشها متفاوت چیست؟ مردها فقط میگویند با همسایه ها باید ارتباط داشته باشیم، خب پیشنهادتان چیست؟ دولت فعلی

وی خاطرنشان کرد: هر کاندیدایی میخواهد از وقت خود در مناظره استفاده کرده و صحبت کند ولی به لحاظ طرح پرسشها و پرسشها کشور، این مناظره کارامدی ندارد. البته جهت مردم روشن است چه کسی در مناظره چطور واکنش‌ها کرده و چه کسی حرف درست زده هست، ولی در هر حال این نوع برنامه سازی در رای مردم خیلی اثرگذار نیست.

کرباسچی افزود: این مناظره ها فقط در شور انتخابات و هیجان در طرفداران دمید. ولی جهت کسی که بخواهد بفهمد که مدعی ایجاد اشتغال 5 میلیونی، منابع آن را از کجا می آورد بافایده نبود. فرد مدعی باید بگوید این 5 میلیون شغل را از چه راهی و با چه امکانی میخواهد بوجود آورد. بالاخره این سئوال از نخستین روز مناظره طرح شد و جواب داده نشد.

مناظره تن به تن روحانی و رئیسی اتفاق خیلی خوبی خواهد بود، البته اگر رئیسی بپذیر

وی ضمن انتقاد از اتهامات قالیباف به رقبایش گفت: اینکه بگویند یک مقام تمام بیت المال را چپاول کرده و در مورد پرسشها شخصی افراد به قول خودشان افشاگری کنند، روشی است که احمدی نژاد باب کرد. این نه قانونی هست، نه اسلامی. این مسئله فقط جهت لج و لجبازی است و در نهایت زمینه توهین و تهمت به همه مسئولین را باز می کند. در پایان، مردم به همه بدبین می شوند و می گویند هر دو این کارها را کرده اند.

کرباسچی اضافه کرد: تلویزیون به جای طراحی اینکه در انتخابات، مردم فهم درستی پیدا کنند و با اشنایی کامل رای بدهند، زمینه هایی را درست میکند که میتواند علیه کل مسئولین تمام بشود. الان، رسانه های خارجی تمام این تکه ها را دائم برجسته می کنند و می گویند بی سابقه بوده هست. خب مناظره جهت روشنگری هست، از اول تا اخر گفتند 150 هزارتومان یا 250 هزار تومان پرداخت می کنند، ولی یک کلمه سئوال از اینها شد که از کجا میخواهید بیاورید، ولی هیچ جواب ندادند، نه اقای رئیسی و قالیباف، نه اقای میرسلیم که دائم عصبانی میشد. در مجموع، مناظره به شکل فعلی برنامه تفریحی خوبی است که به ضرر کشور درست می شود و تنها تاثیری که دارد که این است که باعث شور انتخاباتی می شود.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه آیا نشانه ای از کناره گیری به نفع یکدیگر در کاندیداهای جمنا در مناظره آخر دیدید، گفت: این مردها که دائما میگویند به نفع کسی کنار نمی روند. من نشانه ای ندیدم که اینها بخواهند کناره گیری کنند. البته در بعضی رسانه ها خواندم که خواسته شده است مردها رئیسی و قالیباف به نفع اقای میرسلیم کنار بکشند.

کرباسچی اضافه کرد: البته رئیسی گفته به دعوت جمنا و .. نیامده ام و جمنا از ایشان طرفدارای کرده هست، قالیباف هم کاندیدای جمنا نشد، میرسلیم هم که گفته از طرف موتلفه امده هست، اصلا معلوم نیست جمنا چقدر می تواند روی اینها تاثیر بگذارد.

اخبار سیاسی – گزینش

واژه های کلیدی: طراحی | برنامه | قالیباف | صداوسیما | برنامه نویسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs