گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور با اشاره به انتقال اتاق جنگ آمریکا از وزارت دفاع این کشور به وزارت خزانه داری تاکید کرد دولت اگربخواهد در این جنگ اقتصادی پیروز شود باید به ترمی

از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور: از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم

عبارات مهم : ایران

دادستان کل کشور با اشاره به انتقال اتاق جنگ آمریکا از وزارت دفاع این کشور به وزارت خزانه داری تاکید کرد دولت اگربخواهد در این جنگ اقتصادی پیروز شود باید به ترمیم تیم اقتصادی اقدام کند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری که در جمع راهپمیایان سالروز قیام ۱۵ خرداد ورامین در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر سخن می گفت، اظهار داشت: رییس جمهور باید به ترمیم تیم اقتصادی خود با توجه به شرایط جنگی بازبینی کند و این بدان معنی نیست که افراد ناتوان هستند بلکه چون این یک جنگ اقتصادی هست، نیروها نیز باید متناسب با آن گزینش شوند.

از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم / دادستان کل کشور

وی بیان کرد: وضع امروز اقتصاد کشور مناسب نیست و نباید تمام آن را به گردن تحریم ها انداخت چراکه بخشی از اقتصاد و مدیریت آن بر عهده دولت و البته بخشی دیگر دست مردم هست، اگر تعامل و هم افزایی بین دولت و مردم نباشد، در جنگ اقتصادی آسیب می بینیم.

دادستان کشور با اشاره به پرسشها اقتصادی موجود در جامعه گفت: امروز همه باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب که فرماندهی جنگ اقتصادی را بر عهده دارند به مساله اقتصاد مقاومتی که سال ها بر آن تأکید داشته اند توجه کنند و وضع اقتصاد کشور را سر و سامان دهند.

دادستان کل کشور با اشاره به انتقال اتاق جنگ آمریکا از وزارت دفاع این کشور به وزارت خزانه داری تاکید کرد دولت اگربخواهد در این جنگ اقتصادی پیروز شود باید به ترمی

وی افزود: رهبر معظم انقلاب از مسئولان سه قوه درخواست کردند با برگزاری جلسات مشترک، پرسشها را بررسی و آنها را برطرف کنند ولی فقط یک جلسه برگزار شده است است.

منتظری در ادامه از مبارزه نکردن با قاچاق کالا، حل نشدن پرسشها بنگاه های اقتصادی، تغییرنکردن وضع بانک ها، نبود مدیریت صحیح و واگذاری موسسات اقتصادی نیمه دولتی به عنوان بخشی از پرسشها اقتصادی کشور یاد کرد.

دادستان کل کشور در بخشی دیگر از سخنانش راجع به کمپین بازیگران و صورت های معروف جهت بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب تصویر العمل نشان داد و گفت: این اقدام حساب شده است ای است که ما از پشت پرده آن مطلع هستیم.

از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم / دادستان کل کشور

وی تصریح کرد: اینکه امروز عده ای از بازیگران و صورت های معروف کمپینی به راه می اندازند و از فردی که فسادش در سینمای کشور عزیزمان ایران علنی بود و بعد از پیروزی انقلاب به دامان آمریکا فرار کرد حمایت می کنند و قصد برگرداندن او به کشور را دارند، اقدام حساب شده است ای است که از عوامل پنهان اطلاع آن داریم.

منتظری تأکید کرد: هر ایرانی حق دارد به کشور خود بازگردد و هیچ مقامی نمی تواند مانع او شود، ولی اگر کسی کارهای خلاف و جرم مرتکب شده است باید بر اساس قانون با او برخورد کرد و اینطور نیست که هر کس بخواهد به کشور عزیزمان ایران باز گردد جهت او فرش قرمز پهن کنند.

دادستان کل کشور با اشاره به انتقال اتاق جنگ آمریکا از وزارت دفاع این کشور به وزارت خزانه داری تاکید کرد دولت اگربخواهد در این جنگ اقتصادی پیروز شود باید به ترمی

وی گفت: نمی توان ارزش هایی که به قیمت خون ۲۰۰ هزار شهید و ۵۶۰ هزار جانباز و آزاده به دست آمده را نادیده گرفت، این افراد باید بدانند که اگر در بعضی از مقاطع مسئولان سکوت کرده اند و به حاشیه ها نمی پردازند، مردم هیچگاه به آنها اجازه زیر پا گذاشتن خون شهیدان را نمی دهند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه دشمن همواره تلاش دارد فرهنگ جامعه اسلامی را عوض کردن دهد، افزود: مقابله با این نفوذ تنها وظیفه دستگاه قضایی نیست و تمام افراد صاحب نفود همچون روحانیون، ائمه جمعه، معلمان ، مسئولان مراکز فرهنگی و والدین باید برابر این نفوذ بایستند و فرهنگ جامعه را از هجمه دشمن نجات دهند.

از پشت پرده کمپین بازگشت یک بازیگر سینمای پیش از انقلاب مطلع هستیم / دادستان کل کشور

منتظری همچنین با اشاره به عنوان فساد در کشور گفت: منکر فساد نیستیم و دستگاه قضایی وظیفه دارد با مفسدان برخورد کند ولی ادعای نفوذ فساد در تار و پود نظام تصور اشتباهی است.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری دشمن به شدت روی فساد بعضی دستگاه های اداری کشور کار می کند تا مردم اینگونه تصور کنند که تمام مسئولان نظام فاسدند.

دادستان کل کشور مهمترین نشانه دشمن را ضربه زدن به کشور عزیزمان ایران اسلامی با نفود در میان تصمیم سازان نظام اعلام کرد و گفت: دشمن جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از روش های مختلفی جهت این منظور استفاده می کند.

وی افزود: دشمن تلاش دارد با از بین بردن هویت اسلامی از جامعه ، به رخوت کشاندن این ارزش ، ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم ، شایعه پراکنی و بزرگ جلوه دادن بعضی از ضعف ها و پرسشها کشور ، به این نظام مقدس ضربه وارد کنند.

منتظری با اشاره به تلاش دشمن در نفود میان تصمیم سازان نظام گفت: تمامی مسئولان، دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، دولت و همه کسانی که ممکن است مورد هجمه دشمن قرار گیرند وظیفه دارند به نفوذ دشمن حساس باشند.

دادستان کل کشور در ادامه سخنان خود اظهار داشت: نفوذ دو تابعیتی ها مسئله ای است که بارها به دستگاههای متفاوت تذکر داده شده است هست، افرادی که صدمات بسیاری را به کشور وارد کرده اند نباید در مدیریت های کلان و مراکز تصمیم گیری مسئولیت داشته باشند.

وی تأکید کرد: دستگاههای اطلاعاتی وظیفه دارند در صورت شناسایی مدیران دو تابعیتی ، زمینه برداشتن آنها از مسئولیت را فراهم کنند.

دادستان کل کشور همچنین در بخشی از سخنانش به پرونده دستگیری فعالان محیط زیست اشاره کرد و گفت: دشمن های جهت به دست آوردن اطلاعات مهم کشور بویژه در حوزه دفاعی هر کاری می کنند که نمونه آن را می توان در جریان نفوذ یکی از استادان دانشگاه در حوزه حفاظت از محیط زیست مشاهده کرد.

وی افزود: این فرد با ورود به مراکز حساس کشور، اقدام به تهیه فیلم و ارسال آن به آمریکا و اسرائیل می کرد، کسی که به گفته مدیر دانشگاه با واکنش‌ها مناسب خود حتی احتمال چنین اقدامی را از خود دور کرده بود.

منتظری افزود: بعد از آنکه مسئولان به هویت مهم وی پی بردند، در نخستین جلسه بازجویی با گرفتن فرصت، اقدام به خودکشی کرد و اطلاعات زیادی را با خود برد.

وی تأکید کرد: اینکه بعضی جریانات و افراد تلاش دارند چنین افرادی را تطهیر کنند مصداق کامل نفوذ در مراکز تصمیم گیری کشور است.

دادستان کل کشور همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان قیام ۱۵ خرداد گفت: این قیام مردم دشت ورامین در صحیفه نورانی تاریخ انقلاب اسلامی همچون برگ زرینی است که از درخشش بسیاری به عنوان سرآغاز حرکت مردم کشور عزیزمان ایران علیه رژیم ستمشاهی برخوردار است.

وی افزود: اینکه مردم در قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ سینه های خود را سپر تیرهای دشمن کردند نشان از این واقعیت دارد که مردم به عنوان عنصر مهم انقلاب، به راه و امام خود ایمان داشتند.

منتظری دشمن شناسی را از بارزترین خصوصیات شهیدان ۱۵ خرداد یاد کرد و افزود: این شهیدان در خفقان دوران ستمشاهی، دشمن را بدرستی شناختند، مهم که امروز نیز جامعه اسلامی جهت مقابله و ایستادگی در برابر دشمن به آن نیاز دارد.

۵۵ سال پیش مردم دشت ورامین در پی دستگیری امام خمینی (ره ) کفن پوش به سمت پایتخت کشور عزیزمان ایران حرکت کردند که در میان راه به دست مزدوران رژیم به خاک و خون کشیده شدند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلاب | ایرانی | اقتصادی | مسئولان | جامعه اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs