گت بلاگز اخبار سیاست خارجی جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً ! / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این‌که «رژیم صهیونیستی به دنبال تنش نیست»، گفت: جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون رخ دهد نه بعداً. 

جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً ! / نتانیاهو

نتانیاهو: جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً !

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این که «رژیم صهیونیستی به دنبال تنش نیست»، گفت: جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون رخ دهد نه بعداً.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک عربی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) در شروع نشست هفتگی این رژیم مدعی شد: سپاه کشور عزیزمان ایران در ماه های اخیر به منظور حمله به ما چه در میدان جنگ و چه در جبهه های داخلی، به سوریه سلاح پیشرفته از جمله هواپیماهای بدون سرنشین، موشک های زمین به زمین و سامانه های ضدموشکی داد و نیروی هوایی ما را ترساندن می کند.

وی افزود: ما به دنبال مقابله هرچه سریعتر با تجاوزهای کشور عزیزمان ایران هستیم حتی اگر این امر منجر به درگیری شود، بهتر است این درگیری اکنون رخ دهد نه بعداً.

جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً ! / نتانیاهو

نتانیاهو ادامه داد: کشورهایی که در وقت مناسب با تجاوزها مقابله نکردند بعدها بهای بسیار سنگین تری پرداخت کردند. ما به دنبال تنش نیستیم ولی جهت هرگونه سناریویی آماده هستیم.

براساس این گزارش، بنیامین نتانیاهو هفته پیش نیز مدعی شد که رژیم صهیونیستی 55000 سند سری در رابطه با فعالیت هسته ای کشور عزیزمان ایران به دست آورده است و این اسناد نشان می دهد که کشور عزیزمان ایران فعالیت هسته ای خود جهت به دست آوردن سلاح هسته ای را متوقف نکرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این‌که «رژیم صهیونیستی به دنبال تنش نیست»، گفت: جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون رخ دهد نه بعداً. 

امیر حاتمی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به این ادعاها گفت که بیانات نتانیاهو بی اساس و توخالی است و نشان دهنده شکست های رژیم صهیونیستی در منطقه و ناتوانی آن در مقابله با مقاومت فلسطین است.

به گزارش ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این نیزمدعی شد: تهدیدات کشور عزیزمان ایران را می شنویم، سربازان و نیروهای امنیتی ما آماده هر نوع تحولی هستند و هر کس به ما حمله کند با آن مبارزه می کنیم. هزینه ها ما را از مبارزه باز نخواهد داشت و ما این هزینه ها را به دشمن های مان تحمیل می کنیم.

آویگدور لیبرمن، وزیر دفاع رژیم صهیونیستی نیز دیروز شنبه گفت: اسرائیل به دنبال جنگ و تنش با کشور عزیزمان ایران نیست ولی اجازه نخواهیم داد که کشور عزیزمان ایران در سوریه مستقر شود و آن را به پایگاهی علیه نیروهای اسرائیلی تبدیل کند.

جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً ! / نتانیاهو

وی در رابطه با احتمال خروج دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا از برجام گفت: مدیر جمهور آمریکا تاکنون چیزی در این باره به ما نگفته هست. ما می خواهیم به وضوح تاکید کنیم که هیچ مصلحتی در تنش زایی نداریم ولی جهت تمام سناریوهای احتمالی آماده می شویم.

وزیر دفاع رژیم صهیونیستی مدعی شد: ارتش اسرائیل تا این لحظه توانسته است که کشور عزیزمان ایران را از تقویت حضور نظامی در سوریه منع کند ولی نیروهای ایرانی همچنان تلاش می کنند تایک زرادخانه نیرومند ایجاد کنند و با اسرائیل مقابله کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این‌که «رژیم صهیونیستی به دنبال تنش نیست»، گفت: جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون رخ دهد نه بعداً. 

لیبرمن با اشاره به اینکه هیچکس اجازه نخواهد داد که کشوری چنین گام هایی علیه آن اتخاذ کند، افزود: مورد نیاز است بفهمیم که هر هزینه ای که اکنون می پردازیم بسیار کمتر از هزینه ای است که در آینده پرداخت می کنیم. ما اکنون اوضاع برعکسی را تصور کنیم، اگر اسرائیل ضدموشک های خود را در نزدیکی مرزهای کشور عزیزمان ایران بفرستد، کشور عزیزمان ایران چگونه پاسخ خواهد داد؟ جامعه بین المللی چگونه پاسخ خواهد داد؟ در وقوع جنگ هیچ مصلحتی نداریم و تمام تلاش خود را می کنیم که این جنگ اتفاق نیفتد.

تلویزیون سوریه روزدوشنبه (20 فروردین)از صدای چندین انفجار در اطراف فرودگاه تیفور در نزدیکی شهر حمص خبر داد و افزود: فرودگاه با چندین فروند موشک که ابتدا تصور می شد آمریکایی باشند، نشانه گرفته شد. مسکو و دمشق بعدا اعلام کردند دو جنگنده اسرائیلی مرتکب این حمله شده است اند. تلویزیون سوریه افزود:سامانه های پدافند هوایی سوریه تعدادی از این موشک ها را رهگیری و منهدم کردند ولی در این حمله 14 نظامی که هفت تن از آنان مستشار ایرانی بودند به شهادت رسیدند.

جنگ با کشور عزیزمان ایران بهتر است اکنون باشد نه بعداً ! / نتانیاهو

ارتش سوریه روز شنبه (25فروردین )نیز در بیانیه ای اعلام کرد:آمریکا، انگلیس و فرانسه حدود ۱۱۰ موشک به سمت اهداف سوریه شلیک کردند.

در این بیانیه آمده است:سامانه های دفاع هوایی سوریه موشک های دشمن متجاوز را رهگیری و اکثر آنها را سرنگون کردند.

فرمانده کل ارتش سوریه بر ادامه دفاع از سوریه و حفظ جان شهروندانش تاکید کرد و گفت: اینگونه تجاوزها؛ نیروهای مسلح این کشور را از ادامه نابودی بقایای گروه های تروریستی موجود در خاک سوریه بازنمی دارد.

علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در تصویر العمل به تجاوز امریکا،فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: در حالی که بازرسان شرکت ملل جهت بررسی ادعای واهی دشمن های منطقه و ملت مظلوم سوریه در استفاده از مواد شیمیایی از سوی دولت سوریه به تازگی وارد این کشور شده است و هنوز حتی بررسی خود را شروع نکرده اند، اقدام آمریکا، فرانسه و انگلیس تجاوز آشکار به حریم دولتی قانونی است که توانست بیش از ۷ سال بدترین شرایط را در مبارزه و مقابله با تروریست ها تحمل کند و به پیروزی ها و توفیقات فراوانی دست یابد و البته همین موفقیت و پیروزی هاست که آمریکا و متحدانش را جهت دفاع از تروریست ها و استمرار جنگ های نیابتی به چنین اقدامی واداشته است.

ولایتی با محکومیت این حمله تاکید کرد: بی تردید این حرکت در سطح منطقه ای و فرامنطقه ای تاثیرات منفی را به دنبال خواهد داشت و چنین تحرک نابخردانه و جنایتکارانه ای علیه ملتی مظلوم و دولتی که در برابر شرارت و تروریسم ایستادگی و پایمردی کرده محکوم است.

سردار حسین سلامی،جانشین فرمانده کل سپاه امروز جمعه تاکید کرد: دستها روی ماشه است و موشک ها آماده شلیک هست، اگر دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند، موشک ها شلیک خواهد شد تا هر دشمنی را به خاک مذلت بنشاند. فرزندان ملت کشور عزیزمان ایران در سرزمین های دور دست پنجه در پنجه سیاست های دشمن در شرق مدیترانه و در شمال دریای سرخ از عزت ملت دفاع می کنند.

سلامی ادامه داد: نیروهای زمینی امروز هزاران گردان رزمی را آماده کرده اند. جنگ در زمین حتی در مقیاس یک عملیات کوچک زمینی هم در تصور دشمن نیست. فرزندان ملت کشور عزیزمان ایران در نیروی زمینی در برابر شرارت هایی که در جنوب شرق کشور از جانب رژیم منحوس آل سعود حمایت می شوند ایستاده اند.

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | مقابله | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs