گت بلاگز اخبار اجتماعی دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی‌دانم / کواکبیان

یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هنگامی که فرزندانم چیزی از من می‌خواهند، می‌گویم بعدا، حالا شما در نظر بگیرند کارگری که در ماه یک و دویست تا یک میلیون و چهارصد

دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی‌دانم / کواکبیان

کواکبیان: دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی دانم

عبارات مهم : قانون

یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هنگامی که فرزندانم چیزی از من می خواهند، می گویم بعدا، حالا شما در نظر بگیرند کارگری که در ماه یک و دویست تا یک میلیون و چهارصد هزار تومان حقوق می گیرد کلا باید به فرزندانش بگوید بعدا. من دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی دانم.

به گزارش ایلنا، مصطفی کواکبیان عصر امروز در همایش نشان خدمت به قانون کار گفت: تقارن روز کارگر با شب ولایت امام وقت (عج) مصادف شده است است که این امر رابه فعال نیک می گیرم، درست است که امام وقت ظهور نکرده است ولی در میان ما حضور دارد و شاهد عملکرد ما است.

دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی‌دانم / کواکبیان

وی ادامه داد: اگر به کسی ظلمی بشود قطعا باید جواب آن را در آن دنیا بدهیم خصوصا اینکه فرد مظلوم یک کارگر باشد. من خودم کارگر نبودم ولی پدرم سال ها کارگر بوده هست. همه مصائب کارگران را می دانم اگر کارگر را بیمه نکرده باشند اینکه بیمه نشده باشد مزدش را نگیرد و غیره جهت من آشنا هست. کارفرمایی که کارگرش را بیمه نکرده و هنگامی که به وی اعتراض می کنیم، می گوید خب نکرده ام شاید خودش نخواسته است.

این نماینده مجلس افزود: کارفرمایان باید نفع طبقه کارگر را لحاظ کند و بدانند که قانون کار از آنها از کارگران حمایت می کنند ما اعتقاد داریم که همین قانون کار باید حفظ شود و اگر اصلاحی نیاز دارد باید این کار انجام شود.

یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هنگامی که فرزندانم چیزی از من می‌خواهند، می‌گویم بعدا، حالا شما در نظر بگیرند کارگری که در ماه یک و دویست تا یک میلیون و چهارصد

کواکبیان با بیان اینکه من خودم ماهی شش تا هفت میلیون تومان از دانشگاه حقوق می گیرم و پولی از مجلس نمی گیرم، اظهار داشت: هنگامی که فرزندانم چیزی از من می خواهند، می گویم بعدا، حالا شما در نظر بگیرند کارگری که در ماه یک و دویست تا یک میلیون و چهارصد هزار تومان حقوق می گیرد کلا باید به فرزندانش بگوید بعدا. من دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی دانم.

وی اضافه کرد: کارگر شب می خوابد و هنگامی که صبح بیدار می شود، دلار می شود پنج هزار تومان لذا باید دستمزد رشد کند تا اوضاع بهتری پیش بیاید.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با شعار حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: اگر می خواهیم علی رغم سال های گذشته شعارهایمان عملی شود باید ابتدا به کیفیت کالای ایرانی توجه کنیم و قیمت مناسب و کیفیت را با هم همراه کنیم.

دستمزد فعلی را شایسته کارگر نمی‌دانم / کواکبیان

واژه های کلیدی: قانون | کارگر | دستمزد | میلیون | کارگری | کارگران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs