گت بلاگز اخبار اجتماعی اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج اعلام کرد: « در حال حاضر در منطقه ابرهای جوششی با ارت

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

عبارات مهم : اطلاعیه

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج اعلام کرد: « در حال حاضر در منطقه ابرهای جوششی با ارتفاع پایه ابر حدود ۳۵۰۰ پا (۱۰۰۰ متر) دیده می شود. از بعد از ظهر امروز بر میزان ابرناکی افزوده می شود و به تدریج بارش در منطقه امدادی آینده نگری می شود که در ارتفاعات مه آلود و بارش بصورت برف و با توجه به وزش باد شدید همراه با کولاک برف است.»

به گزارش ایسنا ، در اطلاعیه شرکت هواشناسی آمده است: «بارش بطور متناوب تا نیمه شب ادامه خواهد داشت که موجب محدودیت و کم کردن دید قائم وافقی می شود و عملیات پروازی در سطوح میانی و پایین را محدود خواهد کرد. در سطوح پایین جو از نیمه های شب به طور موقت از میزان پدیده و ابرناکی کاسته می شود و انتظار می رود که از صبح فردا (3 اسفندماه) اوضاع هوا و دید افقی و قائم جهت انجام عملیات پروازی مناسب تر شود.

اوایل روز جمعه (4 اسفند) اوضاع هوا به طور موقت بهتر ولی مجددا از بعد از ظهر زیاد کردن ابر و بارش باران و برف آینده نگری می شود که تا آخرهای وقت روز جمعه ادامه خواهد یافت.

بر اساس مدل های هواشناسی و داده های رادیو سوند تراز دمای صفر درجه طی امروز و فردا حدود ۷۰۰ میلی باری (۳ کیلومتری از تراز دریا)خواهد بود.»

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

واژه های کلیدی: اطلاعیه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs